כביסה תעשייתית


 מכבסה תעשייתית 

כביסה נכונהאחת הפעולות היום יומיות אותה אנו מבצעים יחד עם מיליוני אנשים בכל רחבי העולם היא הכביסה, הצורך בבגדים נקיים מלווה אותנו תמיד ולפיכך אנו משקיעים זמן ניכר בכיבוס בגדינו. בשלהי התקופה הויקטוריאנית פותחו מכונות מכאניות שניסו לתת מענה קל ופשוט לפעולת הכיבוס, אך רק עם הופעת החשמל והמצאתה של מכונת הכביסה החשמלית הפכה הכביסה לקלה. עד לתקופה זו נחשבה פעולת הכיבוס למייגעת ולכזו הדורשת ידע, ניסיון ובעיקר אנרגיה רבה מצד מבצע הפעולה.
בתקופת מלחמת העולם הראשונה והמהפכה התעשייתית שהתרחשה באירופה החלו להופיע יותר ויותר בתי עסק שהציעו שירותי כביסה לקהל הרחב, כיום מוכרים שירותים אלו כשירותי כביסה תעשייתית.

זמן זה כסףאם נעצור רגע ונחשוב על הזמן הרב אותו אנו מקדישים לכיבוס בגדינו נגלה שמדובר במספר רב של שעות מדי שבוע, זמן זה הוא פרופורציונאלי לכמות הנפשות במשפחה, בחינה נוספת של הנושא מעלה את השאלה מה עושים בתי מלון, גני אירועים ושאר מוסדות המספקים בגדים לעובדיהם וללקוחותיהם, עסקים אלו זקוקים לשירותיה של מכבסה היכולה לכבס את הבגדים תוך זמן קצר ובאיכות גבוהה. עבור תושבי ירושלים ובעלי העסקים שבה התשובה ברורה, מכבסת גאולה.מכבסת גאולה מציעה שירותי כביסה תעשייתית למגוון רחב של לקוחות פרטיים ומוסדיים, בין לקוחות החברה ניתן למנות את בתי המלון הפועלים בעיר, בתי חולים, בתי אבות ומספר רב של גני אירועים. המכבסה מתחייבת להחזיר לכול העסקים הללו את בגדיהם כשהם נקיים למשעי.

מכבסת גאולה היא הבחירה הנכונה כאשר מדובר בכביסה תעשייתית.

מכבסת גאולה טל 026789849 025354545 פקס 025798551 שאול 0524577040 עאסם 0525740470
mapot.geula@gmail.com m.geula2010@gmail.com
כל הזכויות שמורות @ מכבסת גאולה