השכרת מפות


 השכרת מפות 

מי מאיתנו שביקר לאחרונה במסעדה מפוארת, בילה באירוע משפחתי יוקרתי או התארח בבית מלון לא יכול היה לפספס את נוכחותן של מפות מהודרות על כל שולחן, בניגוד למפות אותן אנו פורשים בביתנו רק כדי לצאת מידי חובה הרי שהמפות במקומות שהוזכרו הינן מגוהצות למשעי והן מדיפות ריח נעים לאוויר. שמירה על מצב המפות כמתואר יום ביומו, שנה אחר שנה מחייב את בית העסק להשקיע משאבים, אנרגיה וכסף רבים, כיום בעלי עסקים רבים בוחרים להשקיע רק את הכסף הדרוש והם בוחרים בהשכרת מפות מידי בית עסק המציע שירות זה.

השכרת מפות למוסדות ולאירועים הפכה להיות האפשרות המועדפת על אלפי בתי עסק שאינם מעוניינים להתמודד עם משימת הניקוי והטיפול במפות, האחריות לכל אלו עוברת לידיה של המכבסה המקומית המגיעה לאסוף את המפות המלוכלכות מדי יום ובתמורה להחליפן במפות נקיות. המפות המלוכלכות נלקחות בחזרה ולאחר תהליך של מיון המפות הן מועברת לניקוי רטוב או ניקוי יבש כתלות בסוג הבד שממנו הן עשויות, לאחר תהליך הכיבוס עוברות המפות גיהוץ ועמלון ולבסוף קיפול, אריזה וחזרה ללקוח.

השכרת מפות עבור בית עסק הוא תחום התמחותה של מכבסת גאולה, המכבסה מציעה השכרת מפות במגוון רחב של צבעים וגדלים, כל המפות נקיות ומגוהצות כך שכל שנותר לעשות הוא לפרוס אותן על השולחן וליהנות מיופיין. התקשרו עוד היום ותוכלו ליהנות גם אתם מסט מפות חדשות באירוע הקרוב אותו אתם מקיימים.

מכבסת גאולה טל 026789849 025354545 פקס 025798551 שאול 0524577040 עאסם 0525740470
mapot.geula@gmail.com m.geula2010@gmail.com
כל הזכויות שמורות @ מכבסת גאולה